Xoliqulov Muhammad Abdurasul o‘g‘lining iqtisodiyot fanlari boʻyicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiya ishi himoyasi toʻgʻrisida...
“Toshkent irrigatsiya va qishloq xoʻjaligini mexanizatsiyalash muhandislari instituti” Мilliy tadqiqot universiteti mustaqil izlanuvchisi Xoliqulov Muhammad Abdurasul o‘g‘lining “08.00.04-“Qishloq xo‘jaligi iqtisodiyoti” ixtisosligi boʻyichaBog‘dorchilik tarmog‘iga investitsiyalarni jalb etishning tashkiliy mexanizmlarini takomillashtirish” mavzusidagi iqtisodiyot fanlari boʻyicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi “Toshkent irrigatsiya va qishloq xoʻjaligini mexanizatsiyalash muhandislari instituti” Мilliy tadqiqot universiteti huzuridagi ilmiy darajalar beruvchi DSc.03/30.01.2020.I.10.03 raqamli Ilmiy kengashning 2026-yil 11-aprel kuni soat 16:00 dagi majlisida boʻlib oʻtadi.

Холикулова Мухаммада Абдурасул угли доктор философии (PhD) по экономическим наукам о защите диссертации...
Защита диссертации независимого соискателя Национального исследовательского университета "Ташкентский институт инженеров ирригации и механизации сельского хозяйства" Холикулова Мухаммада Абдурасул угли на соискание ученой степени доктора философии (PhD) по экономическим наукам на тему "Совершенствование организационных механизмов привлечения инвестиций в садоводческую отрасль" по специальности "08.00.04 - "Экономика сельского хозяйства" состоится 11 апреля 2026 года в 16:00 на заседании Научного совета DSc.03/30.01.2020.I.10.03 при Национальном исследовательском университете "Ташкентский институт инженеров ирригации и механизации сельского хозяйства."