Yusupov Zulunjon Ziyoydinovichning falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi to'g'risida...
23.09.2024
Toshkent irrigatsiya va qishloq xoʻjaligini mexanizatsiyalash muhandislari instituti” Milliy tadqiqot universiteti huzuridagi ilmiy darajalar beruvchi DSc.03/30.01.2020.I.10.03 raqamli Ilmiy Kengashning
2024 yil 28 sentabr soat 16:00dagi navbatdagi yig‘ilishi
Yusupov Zulunjon Ziyoydinovichning 08.00.04 - “Qishloq xo‘jaligi iqtisodiyoti” ixtisosligi bo‘yicha “Qishloq xo‘jaligini texnik modernizatsiyalashning tashkiliy-iqtisodiy mexanizmlarini takomillashtirish yo‘llari”  mavzusidagi iqtisodiyot fanlari boʻyicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi “Toshkent irrigatsiya va qishloq xoʻjaligini mexanizatsiyalash muhandislari instituti” Milliy tadqiqot universiteti huzuridagi ilmiy darajalar beruvchi DSc.03/30.01.2020.I.10.03 raqamli Ilmiy kengashning 2024 - yil 28 - sentabr kuni soat 16:00 dagi majlisida boʻlib oʻtadi.
KUN TARTIBI:
Talabgor Yusupov Zulunjon Ziyoydinovichning 08.00.04 - “Qishloq xo‘jaligi iqtisodiyoti” ixtisosligi bo‘yicha “Qishloq xo‘jaligini texnik modernizatsiyalashning tashkiliy-iqtisodiy mexanizmlarini takomillashtirish yo‘llari” mavzusidagi iqtisodiyot fanlari boʻyicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun bajarilgan dissertatsiya ishi himoyasi.
Ilmiy rahbar:
Rafikov Ikromjon Erkinovich,                                                               iqtisodiyot fanlari nomzodi, katta ilmiy xodim
Rasmiy opponentlar:
Sultanov Baxodir Fayzullayevich,                                                                  iqtisodiyot fanlari doktori, profеssor
Muqimov Zarif Majlisovich,
iqtisodiyot fanlari nomzodi, dotsent
Yetakchi tashkilot:
Andijon qishloq xo‘jaligi va agrotexnologiyalar instituti
Ilmiy Kengash faoliyat ko‘rsatayotgan muassasa (muassasalar) nomi, Ilmiy Kengash raqami: “Toshkent irrigatsiya va qishloq xoʻjaligini mexanizatsiyalash muhandislari instituti” Milliy tadqiqot universiteti huzuridagi ilmiy darajalar beruvchi DSc.03/30.01.2020.I.10.03 raqamli Ilmiy Kengash.
Izoh: yig‘ilish Zoom dasturi orqali xam o‘tkaziladi. Ulanish uchun quyidagi havola orqali kirishingiz mumkin.  https://us05web.zoom.us/j/86763880358?pwd=WGX3jfCKt31BfH7lqstYVN24ba5rHM.1

О защите диссертационной работы Юсупова Зулунжона Зиёйидовича на соискание ученой степени доктора философии (PhD)...
23.09.2024
Ученый совет № DSc.03/30.01.2020.I.10.03 при НИУ «Ташкентский институт инженеров ирригации и механизации сельского хозяйства»
Следующее его заседание состоится 28 сентября 2024 года в 16:00.
Юсупов Зулунжон Зийойдинович 08.00.04 – На защиту будет защищена диссертация на соискание ученой степени доктора философии (PhD) по экономическим наукам на тему «Пути совершенствования организационно-экономических механизмов технической модернизации сельского хозяйства» по специальности «Экономика сельского хозяйства». состоится 28 сентября 2024 года в 16.00 часов Ученого совета № DSc.03/30.01.2020.I.10.03 при Национальном исследовательском университете «Ташкентский институт инженеров ирригации и механизации сельского хозяйства».
Кандидат Юсупов Зулунжон Зийойдинович 08.00.04 - Защищена диссертация на соискание ученой степени доктора философии (PhD) по экономическим наукам на тему «Пути совершенствования организационно-экономических механизмов технической модернизации сельского хозяйства» по специальности «Экономика сельского хозяйства» работа защита.
Название учреждения(ий), в котором действует Ученый совет, номер Ученого совета: «Ташкентский институт инженеров ирригации и механизации сельского хозяйства» Номер Ученого совета DSc.03/30.01.2020.I.10.03 при Национальном исследовательском университете.