Dusanov Xurshid Toshpulotovichning texnika fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiya ishi himoyasi to‘g‘risida
18.09.2024
Dusanov Xurshid Toshpulotovichning 05.01.03 – “Informatikaning nazariy asoslari”, 05.01.04-“Hisoblash mashinalari, majmualari va kompyuter tarmoqlarining matematik va dasturiy ta’minoti” qo‘shma ixtisosligi bo‘yicha “Shaxsni ovozi asosida identifikatsiyalash va autentifikatsiyalash algoritmlari hamda dasturiy ta’minotini ishlab chiqish” mavzusidagi texnika fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiyasining himoyasi «Toshkent irrigatsiya va qishloq xo‘jaligini mexanizatsiyalash muhandislari instituti» Milliy tadqiqot universiteti huzuridagi ilmiy darajalar beruvchi DSc.03/26.05.2022.T.10.05 raqamli Ilmiy kengashning 2024 yil 28 sentyabr kuni soat 14:00 dagi majlisida bo‘lib o‘tadi.

О защите диссертации Дусанова Хуршида Тошпулотовича, доктора философских наук (PhD) по техническим наукам
18.09.2024
Душанов Хуршид Тошпулотович 05.01.03 – «Теоретические основы информатики», 05.01.04 – «Математическое и программное обеспечение вычислительных машин, комплексов и компьютерных сетей» совместная специальность «Алгоритмы идентификации и аутентификации на основе голоса человека и программного обеспечения Защиты На заседании состоится защита докторской диссертации на тему «Развитие снабжения» при Национальном исследовательском университете «Ташкентский институт инженеров ирригации и механизации сельского хозяйства» DSc.03/26.05.2022.Т.10.05 №. совета 28 сентября 2024 года в 14:00.