Iqtidorli talabalar

Beruniy Davlat stipendiyasi sohiblari

 

Rasmi

Talabaning F.I.Sh.

Fakultet nomi

2018-2019 o‘quv yili

1.

Norboeva Dilshoda G‘ayrat qizi

Yer resurslarini boshqarish” fakulteti talabasi

(Toshkent shahrida tug‘ilgan)

2.

Vafoev Rustam
Safo o‘g‘li

“Gidromeliorativ ishlarni mexanizatsiyalash” fakulteti talabasi

(Toshkent shahrida tug‘ilgan)

 

Navoiy Davlat stipendiyasi sohiblari

 

Rasm

Talabaning F.I.Sh.

Fakultet nomi

2018-2019 o‘quv yili

1.

Isakuzieva Rushana Ruzik qizi

“Suv xo‘jaligini tashkil etish va boshqarish” fakulteti talabasi

(Toshkent viloyatida tug‘ilgan)

 

Fan olimpiadalari Respublika bosqichi g‘oliblari

 

Rasmi

Talabaning F.I.Sh.

Fakultet nomi

2017-2018 o‘quv yili

1.

Burxanov Bexzod Muxammadbobir o‘g‘li

“Gidromelioratsiya” fakulteti talabasi

(Toshkent viloyatida tug‘ilgan)

“Qishloq xo‘jaligi gidrotexnika melioratsiyasi” fanidan Respublika fan olimpiadasining 1-o‘rin sohibi

2.

Xoshimov Abdulla Abdunazarovich

“Gidromelioratsiya” fakulteti talabasi

 (Tojikiston Respublikasida tug‘ilgan)

“Gidravlika” fanidan Respublika fan olimpiadasining 1-o‘rin sohibi

3.

Xudoyberdiev Azizjon Bahodir o‘g‘li

“Gidromelioratsiya” fakulteti talabasi

 (Toshkent shahrida tug‘ilgan)

“Nazariy mexanika” fanidan Respublika fan olimpiadasining 1-o‘rin sohibi

4.

Avalboev Oybek Ilg‘orjon o‘g‘li

“Qishloq xo‘jaligini mexanizatsiyalashtirish” fakulteti talabasi (Toshkent viloyatida tug‘ilgan)

“Qishloq xo‘jalik mashinalari” fanidan Respublika fan olimpiadasining
1-o‘rin sohibi

5.

Norboeva Dilshoda G‘ayrat qizi

“Erdan foydalanish va yer kadastri” fakulteti talabasi

 (Toshkent shahrida tug‘ilgan)

“Geodeziya va kartografiya” fanidan Respublika fan olimpiadasining
2-o‘rin sohibasi

6.

Abdullaev Mashrab Xamro o‘g‘li

“Qishloq va suv  xo‘jaligini elektrlashtirish va avtomatlashtirish” fakulteti talabasi

 (Xorazm viloyatida tug‘ilgan)

“Elektrotexnikaning nazariy asoslari” fanidan Respublika fan olimpiadasining 2-o‘rin sohibi

7.

Turabov Navruzbek Abdumumin o‘g‘li

“Gidromelioratsiya” fakulteti talabasi

 (Samarqand viloyatida tug‘ilgan)

“Gidrologiya va gidrometriya” fanidan Respublika fan olimpiadasining
2-o‘rin sohibi

 

O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti Davlat stipendiyasi tanlovi sovrindorlari

 

Rasmi

Talabaning F.I.Sh.

Fakultet nomi

2017-2018 o‘quv yili

1.

Batirov Shavkat

 G‘afurovich

“Gidromeliorativ ishlarni mexanizatsiyalashtirish” mutaxassisligi

(magistratura)

(Buxoro viloyatida tug‘ilgan)

2.

Amankulova Xilola Vaxobjon qizi

Yerdan foydalanish va yer kadastri” fakulteti

(bakalavriatura)

(Jizzax viloyatida tug‘ilgan)

2015-2016 o‘quv yili

3.

Xolxo‘jaev Baxromjon

Botir o‘g‘li

“Gidromelioratsiya” fakulteti

(bakalavriatura)

(Toshkent shahrida tug‘ilgan)

 

Islom Karimov nomli Davlat stipendiyasi sohiblari

Rasm

Talabaning F.I.Sh.

Fakultet nomi

2017-2018 o‘quv yili

1.

Raxmatova Muxlisa

Abdug‘ani qizi

“Iqtisodiyot va menejment” fakulteti talabasi

(Toshkent shaharida tug‘ilgan)

 

Beruniy nomli Davlat stipendiyasi sohiblari

Rasmi

Talabaning F.I.Sh.

Fakultet nomi

2017-2018 o‘quv yili

1.

Xusanbaeva Xusnora Sobirjonovna

“Gidrotexnika qurilishi” fakulteti talabasi

(Qozog‘iston Respublikasi, Chimkent tumanida tug‘ilgan)

2.

Boyqulov Jo‘rabek Xaitmurodovich

Yerdan foydalanish va yer kadastri” fakulteti talabasi

(Surxondaryo viloyatida tug‘ilgan)

2016-2017 o‘quv yili

1.

Sultonov Sanjarbek Soyibjon o‘g‘li

“Suv xo‘jaligini avtomatlashtirish va mexanizatsiyalash” fakulteti talabasi

(Namangan viloyatida tug‘ilgan)

2.

Jomurodova Xulkaroy Xolmurod qizi

Yerdan foydalanish va yer kadastri” fakulteti talabasi

(Qashqadaryo viloyatida tug‘ilgan)

2015-2016 o‘quv yili

1.

Xolova Sarvinoz Oripovna

“Suv xo‘jaligini avtomatlashtirish va mexanizatsiyalash” fakulteti talabasi

(Buxoro viloyatida tug‘ilgan)

 

         

Navoiy nomli Davlat stipendiyasi sohiblari

Rasm

Talabaning F.I.Sh.

Fakultet nomi

2016-2017 o‘quv yili

1.

Xamidov Sardor

Solijon o‘g‘li

“Iqtisodiyot va menejment” fakulteti talabasi

(Qashqadaryo viloyatida tug‘ilgan)

2015-2016 o‘quv yili

2.

Хурсаной

Usmonova Xursanoy

Mahmud qizi

Yerdan foydalanish va yer kadastri” fakulteti talabasi

(Toshkent viloyatida tug‘ilgan)

 

         

Qori Niyozov merosi nomidagi ilmiy metodik markaz stipendiyasi sohiblari

Rasmi

Talabaning F.I.Sh.

Fakultet nomi

2016-2017 o‘quv yili

1.

  

Yo‘ldoshboev Baxtiyor Baratboy o‘g‘li

“Iqtisodiyot va menejment” fakulteti talabasi

2015-2016 o‘quv yili

1.

Xoliqulov Muxammad Abdurasul o‘g‘li

“Iqtisodiyot va menejment” fakulteti talabasi

(Navoiy viloyatida tug‘ilgan)

2014-2015 o‘quv yili

1.

Sherboev Xusniddin Ulug‘bek o‘g‘li

“Iqtisodiyot va menejment” fakulteti talabasi

(Jizzax viloyatida tug‘ilgan)

 

 

2017-2018 o‘quv yili uchun institut “ILMIY KENGASh” stipendiyasi tanlovi g‘oliblari

Institutimizda iqtidorli, iste’dodli, faol, bilim olishga ishtiyoqi baland quyida nomlari keltirilgan talaba va magistrantlarga

institutning 2017 yil 3 martdagi “Ilmiy kengash stipendiyasi va uni tayinlash tartibi to‘g‘risida NIZOM”ning 7 bandi 2-ilovasiga

muvofiq hamda institut rektorining 2017 yil 7 sentyabrdagi 671/T-sonli buyrug‘iga binoan “Ilmiy kengash” stipendiyasi tayinlandi:

 

Rasmi

F.I.Sh.

Fakulteti, tug‘ilgan joyi

1.

Shashurina Angelina Ramalevna

“Gidromelioratsiya” mutaxassisligi 2 bosqich magistranti,

(Toshkent shahrida tug‘ilgan)

2.

Qilichova Zoxida Ilxomjon qizi

“Melioratsiya va sug‘orma dexqonchilik” mutaxassisligi 2-bosqich magistranti

(Toshkent viloyatida tug‘ilgan)

3.

Xaliqulov Muzaffar Abdurazzoq o‘g‘li

“Gidromeliorativ ishlarni mexanizatsiyalashtirish” mutaxassisligi  2 bosqich magistranti

(Jizzax viloyatida tug‘ilgan)

4.

Sherboev Husniddin Ulug‘bek o‘g‘li

“Iqtisodiyot va menejment” fakulteti

4 bosqich talabasi

(Jizzax viloyatida tug‘ilgan)

5.

Husanbaeva Noila Sobirjon qizi

“Gidromelioratsiya” fakulteti

4 bosqich talabasi

(Toshkent viloyatida tug‘ilgan)

6.

Xo‘jammurodova Nozima Ro‘zimurod qizi

“Gidromelioratsiya” fakulteti

4 bosqich talabasi

(Qashqadaryo viloyatida tug‘ilgan)

7.

Janiqulova Barchinoy Zulfiqor qizi

“Gidromelioratsiya” fakulteti

4 bosqich talabasi

(Navoiy viloyatida tug‘ilgan)

8.

Burhanov Behzod Muxammadbobir o‘g‘li

“Gidromelioratsiya” fakulteti

4 bosqich talabasi

(Toshkent viloyatida tug‘ilgan)

9.

Raximova Gulasal Sayfuddin qizi

Gidrotexnika qurilishi” fakulteti 3 bosqich talabasi

(Xorazm viloyatida tug‘ilgan)

10.

Xamidov Axror Muxammadxonovich

Gidrotexnika qurilishi” fakulteti 3 bosqich talabasi

(Toshkent shahrida tug‘ilgan)

11.

Ermatov Boburjon Kamol o‘g‘li

“Qishloq va suv xo‘jaligini elektrlashtirish va avtomatlashtirish” fakulteti

4 bosqich talabasi

(Toshkent viloyatida tug‘ilgan)

12.

Avilova Nilufar Fayzullo qizi

Yerdan foydalanish va yer kadastri” fakulteti 4 bosqich talabasi

(Qashqadaryo viloyatida tug‘ilgan)

13.

Sadullaev Sanjar Norqul o‘g‘li

Yerdan foydalanish va yer kadastri” fakulteti 4 bosqich talabasi

(Samarqand viloyatida tug‘ilgan)

14.

Yusupova Iqlima Mirzomidinovna

Yerdan foydalanish va yer kadastri” fakulteti 4 bosqich talabasi

(Toshkent viloyatida tug‘ilgan)

 

Kamolot YoIX Markaziy Kengashining “Kamolot stipendiyasi” sohiblari

Rasm

Talabaning F.I.Sh.

Fakultet nomi

2016-2017 o‘quv yili

1.

Normurodov Shaxzod Sayfuddin o‘g‘li

“Gidromelioratsiya” fakulteti talabasi

(Samarqand viloyatida tug‘ilgan)

2.

Raxmatova Muxlisa Abdug‘ani qizi

“Iqtisodiyot va menejment” fakulteti talabasi

(Toshkent shahrida tug‘ilgan)

3.

Xolova Sarvinoz Oripovna

“Suv xo‘jaligini avtomatlashtirish va mexanizatsiyalash” fakulteti talabasi

(Buxoro viloyatida tug‘ilgan)

2015-2016 o‘quv yili

1.

Xolova Sarvinoz Oripovna

“Suv xo‘jaligini avtomatlashtirish va mexanizatsiyalash” fakulteti talabasi

(Buxoro viloyatida tug‘ilgan)

2.

Amanqulova Xilola Vaxobjon qizi

Yerdan foydalanish va yer kadastri” fakulteti talabasi

(Jizzax viloyatida tug‘ilgan)

 

 

 

 

O‘zbekiston Respublikasi “Kasaba uyushmasi” stipendiyasi sohiblari

Talabaning F.I.Sh.

Fakultet nomi

2016-2017 o‘quv yili

1.

Kuldoshov Ikromjon Raxmat o‘g‘li

“Iqtisodiyot va menejment”

fakulteti talabasi

2.

Tursunboev Ulug‘bek Shuxrat o‘g‘li

“Iqtisodiyot va menejment”

fakulteti talabasi

3.

Ergashev Jamshid Zoid o‘g‘li

“Gidromelioratsiya”

fakulteti talabasi

4.

Nurmaxamatov Nodirbek Rashidovich

“Gidrotexnika qurilishi”

fakulteti talabasi

5.

Ulashov Shahzod Shokir o‘g‘li

“Gidrotexnika qurilishi”

fakulteti talabasi

6.

Xaydarov Javohir Ro‘ziqul o‘g‘li

“Gidrotexnika qurilishi”

fakulteti talabasi

2015-2016 o‘quv yili

1.

Sayfieva Yulduz O‘ktam qizi

“Gidromelioratsiya”

fakulteti talabasi

2014-2015 o‘quv yili

2.

Aminova Sevara Farxod qizi

Yerdan foydalanish va yer kadastri” fakulteti talabasi